pondělí 22. února 2010

Velikonoční setkání

Milí táborníci,

po roce nám začíná půst, který vrcholí nejvýznamnějšími křesťanskými svátky. Před dvěma lety se nám podařilo vytvořit jedinečnou atmosféru společného prožívání velikonočních událostí. Z jednoho setkání chceme vytvořit tradici společných Velikonoc, proto Vás všechny zveme na Březovku. Opět se budeme muset obejít bez otce Doda, přesto s plným liturgickým servisem v místním kláštereckém farním společenství.

Velikonoční setkání proběhne od čtvrtka 1. do pondělí 5. dubna. Pro případné zájemce o společnou dopravu z Hradce Králové je plánován sraz ve čtvrtek po osmé hodině ranní. Bližší informace buď u mne (Matroše) nebo přímo u dopravní koordinátorky Mary
(tel.: 736 416 099). Pokud využijete společné dopravy, předem se nahlaste (nejpozději týden dopředu). Setkání skončí v pondělí po mši cca v 11 hod, předpokládaný společný příjezd do HK okolo jedné.

S sebou: teplé oblečení, spacák (karimatka není nutná), hudební nástroje, maminku poproste o velikonoční cukroví (beránka, mazanec...), nemusíte si brát ešus a příbory.
Přihlášky posílejte na email cyber.m@email.cz nebo telefonujte na mobil: 777 829 250
Poplatek za ubytování a stravu: 450 Kč.

Těší se na Vás Matroš a spol.